I. ročník Výtvarné soutěže čarodějky Kbelky – vernisáž

21. června – Galerie PragueLOPArt

Pod záštitou Prahy 19 – Kbely úspěšně proběhl I. ročník Výtvarné soutěže čarodějky Kbelky 2021/2022. Do soutěže se přihlásilo celkově 128 děl, z toho 41 v I. tématu  Východ nebo západ slunce, 63 v II. tématu Oblíbená pohádková postavička, 16 v III. tématu Abstrakce na volné téma a 8 v IV. tématu Praha 19 – Kbely.
Slavnostní vernisáž výherců a dalších účastníků se konala 21. června od 18.00 v Galerii PragueLOPArt, Vrchlabská 25/7, Praha 19 – Kbely. Výstava potrvá do 30. června a je volně přístupná v otevíracích hodinách Galerie.

Vyhlašujeme 2. ročník výtvarné soutěže 2022/2023 tentokrát s těmito tématy:
I. téma: Rybníky, jezera, řeky, moře
II. téma: Pohádkový les
III. téma: Abstrakce na volné téma
IV. téma: Praha 19 - Kbely

Výtvarná dílna odevzdávejte do 15. června 2023 buď fyzicky do Galerie PragueLOPArt, nebo je možné do tohoto data zaslat dílo poštou. U díla musí být napsáno čitelně jméno, příjmení, věk (kvůli kategorii), název díla a kontaktní telefon a email.
V úterý 20. června 2023 se bude konat slavnostní vyhlášení výherců soutěže v Galerii PragueLOPArt a následně bude probíhat výstava vítězných děl. Více informací najdete na https://www.praguelopart.com/cs/soutez.
Galerie ve Kbelích pořádá celoroční výtvarné a další umělecké kurzy a to včetně prázdnin. 18. října 2022 bude slavnostně otevřen Kbelský ateliér. Ateliér rozšiřuje prostor Galerie a bude sloužit pro konání kurzů a workshopů. Na toto slavnostní otevření jste srdečně zváni. Pořádáme kurzy pro nejmenší po největší, řízené kurzy a tematické workshopy, dále nabízíme i otevřenou dílnu.
Těšíme se na Vaší návštěvu.

foto Michal Marel
image/svg+xml

Menu

Sledujte nás